ACTIV: Casier @Doxal

/ septembrie 20, 2017/ Job/ 0 comentarii

Casier asociatii de proprietari

casierCandidatul ideal
Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana calma, respectoasa, capabila, sociabila, dispusa sa invete permanent.

Experienta in domeniul de activitate al societatatii este obligatorie.

Disponibilitatea, initiativa, tactul, voluntariatul si rezistenta la stres sunt punctele forte.

Descrierea jobului
In atributiile postului intra: recunoastrerea documentelor contabile, recunoasterea documentelor financiare.

Angajatul opereaza diverse aparate specifice muncii de casier: imprimanta portabila, tableta, laptop
Lucreaza cu diverse softuri: BlocManagerNET,

Pastreaza programul de casierie.
Emite chitante si dupa caz efectueaza plati din casierie.
Raspunde la neclaritatile proprietarilor.
Depune banii in contul asociatiei sau ii preda Presedintelui (dupa caz).

Cerinte
– Minim 12 clase
– Experienta in lucrul cu calculatorul OBLIGATORIU;
– Experienta in domeniu OBLIGATORIU;
– Diploma de finalizare curs Administrator nu este obligatoriu dar constituie avantaj;
– Atentie foarte mare la detalii;
– Initiativa;
– Simt practic;
– Flexibilitate;
– Atitudine pozitiva;
– Rabdare si putere de convingere;
– Sa ii placa sa fie in centru atentiei;

Program
Programul de lucru este in functie de proiectele alocate dar de regula 17.00 – 20.30
Nu se lucreaza sambata si duminica.

Beneficii
Plata se efectueaza lunar in functie de numarul de sedinte prestate.
Bonusuri de performanta.

Mediu de lucru ambitios si dinamic

Daca esti interesat(a) nu ezita sa ne trimiti un e-mail la comercial@doxal.ro cu Subiectul: Casier care sa contina un CV actualizat.

Lasă un răspuns